Дитячі килими

Дитячі килими.

Волохаті килими

Shaggy (Шаггі) - волохаті теплі килими.

Акрилові килими

Акрилові килими - це комфорт.

Безворсові килими

Безворсові килими зручні у догляді.

Економ "Карат" Україна

КОВРОЛІН

Декоративні килими

Килими на латексі

Килимки у ванну

Щетинна доріжка

Вітебські килими

Килимові доріжки

Віскозні килими

Ці килими, структурою і якістю нагадують шовкові, а виткані з целюлози різної довжини ворсу.

Новини

20.11 2017

Килими, килимові доріжки, ковролін.

Тільки зараз проходить акція на колекції килимів і килимових доріжок. Купуючи килими в інтернет - магазині Пан Палас ви отримаєте...

20.11 2017

Купити килим! Інтернет-магазин килимів!

Замовити килим в нашому інтернет-магазині дуже просто:

08.04 2016

Нова колекція килимів.

 Килими купити  Tango asmin, Crystal, Breeze (Бріз), Moda (Мода), Fulya (Фулія), Utorya (Утопія), Cottage  Килими CHOCO, LOTUS, PATARA, MODA. Дитячі килими, акрилові килими...

Чищення та зберігання килимів в домашніх умовах

Чистка и хранение ковров в домашних условияхНаші поради з чищення килимів в домашніх умовах для тих, хто вже став володарем пухнастого килимового щастя, і для тих, хто тільки планує свій вибір. Килими предмети розкоші і багатства і також, як дорогоцінні вироби, вимагають дбайливого догляду і дотримання правил догляду.

Слід звернути увагу і на характер плями перш, ніж починати чистити виріб.

Якщо пляма від напоїв, крові або інших пролитих речовин, то воно виводитися за допомогою теплої води, іноді із застосуванням засобу для чищення - шампуню. Якщо плями жирні, масляні, то тут потрібно застосувати вивідник плям для сухого чищення.

Основні правила збереження зовнішнього вигляду килимового виробу в домашніх умовах:

  • Якщо килим лежить при вході в будинок, то необхідно використовувати спеціальні килимки перед дверима, які будуть прибирати бруд з підошов.
  • Регулярне прибирання килима за допомогою пилососа продовжить його службу. Щоб всередину ворсу не потрапляла пил і бруд, прибирання краще проводити один або кілька разів на тиждень.
  • Раз на рік рекомендується чистка килима з використанням теплої води. Дана процедура допомагає видалити застарілі ділянки пилу, повернути колір килиму, розпушити ворс. 
  • Всі плями повинні видалятись відразу, незважаючи на те, що ворс килима захищений від утворення плям.

 

При виведенні плям (очищенні) враховуйте наступні особливості:

  • При видаленні не користуйтеся дуже гарячою водою, так як плями можуть залишитися на поверхні.
  • Не потрібно чекати поки рідина перетвориться на пляму, краще відразу діяти.
  • Якщо Ви застосовуєте чистячі засоби, то краще спробувати їх на непомітній ділянці килима.
  • Засіб необхідно наносити безпосередньо на губку, а не на саме покриття килима. Не слід сильно терти пляму, так як можна пошкодити структуру ворсу.


    Вище наведено кілька порад по догляду за вашими килимовим покриттям, які допоможуть продовжити його термін служби. Якщо Ви не впевнені в правильності своїх дій, то краще віднести килим у хімчистку.

 

Зберігання килиму

У вас йде ремонт або з'явилося щеня, а Ви не хочете зіпсувати килим? Тоді слід задуматися про його правильне зберігання. Не всі знають про правила збереження такого дорогого вироби, як килим, і тому килими псуються, а люди пліткують про їх низьку якість. Не полінуйтеся переглянути прості поради, щоб подовжити життя килимового покриття.
Експерти радять зберігати килим в розстеленому вигляді, якщо для цього є відповідний простір. У сучасних квартирах площа зберігання обмежена, тому килим варто звернути в акуратний рулон лицьовою стороною всередину. Якщо «покарання» килима триватиме більше двох років, то варто кілька разів на рік розгортати килим і розвішувати на сонці на балконі або у дворі.


Хранение ковровПеред тим, як відправити килим в «камеру зберігання», потрібно подбати про його чистоту - помити його, пропилососити, видалити плями і т.д. На ринку зараз існує багато різних просочень і засобів, що полегшують зберігання, так не зашкодить застосувати засіб від молі перш, ніж згорнути килим. При дотриманні таких простих правил Ви збережете свій килим надовго.

 

Scroll to top